АРХИВА : CHAT : КИНО И ТЕАТАР    
Скопје
26
ВЕСТИСПОРТЖИВОТШОУ БИЗНИСПЛАНЕТААВТОМОБИЛИЗАБАВАЕРОТИКАФОТОВИДЕОИНТЕРВЈУ
НАСЛОВНАФИЛММУЗИКАСЕЛЕБРИТИМК СЦЕНА
Ченинг Тејтум и сопругата не сакаат да го дознаат полот на бебето
05.02.2013 | 18:09
Извор: Точка
Прочитано: 5486 пати
Испрати на пријател
Зголеми го фонтот
Намали го фонтот

Најсексапилниот маж на светот отсекогаш бил полн со изненадувања, но доживувањето кое штотуку му следува ќе биде најголемото изненадување досега.

Актерот и неговата сопруга Џена Деван-Тејтум, кои го очекуваат своето прво дете – решиле да го остават откритието за полот на детето до денот на раѓањето.

„Ќе бидеме изненадени, мислам дека ќе издржиме. Ова е едно од оние вистински изненадувања, кои секогаш го доловуваат ефектот“ – вели Ченинг.

Сепак, актерот се сомнева дали неговата сопруга може да го издржи исчекувањето.

„Таа е оној вид на личност што кога знае дека има изненадување, не се помирува додека не дознае што е“ – вели тој.

НАЈНОВО ОД СЕЛЕБРИТИ  
СЕЛЕБРИТИ
Севе со несекојдневно селфи: Без грам шминка и со длабоко деколте!
Добро утро, Чаковец...Uno Momento, јас пристигнувам, напишала пејачката покрај фотографијата со која најавила дека е потполно подготвена за својот следен настап.
31.07.2014, 14:56


СЕЛЕБРИТИ
Изгледа помина времето кога Линдзи можеше да ги покажува градите!
Актерката ќе мора да сфати дека нејзиното "секси" време помина и дека во иднина ќе мора да носи градник.
31.07.2014, 11:57


СЕЛЕБРИТИ
Кој не би се завртел по неа? Го "заборавила" градникот и се прошетала по улиците на Њујорк
Како да го зачините ручекот со пријателките додека ве следат еден куп папараци? Оваа атрактивна манекенка точно знае како.
31.07.2014, 11:01


СЕЛЕБРИТИ
Џастин Бибер го исмева Орландо Блум постирајќи фотографија од него на која "плаче" на својот Инстаграм профил
Контроверзниот пејач по се изгледа дека си најде нова занимација, задавајќи му уште еден удар на својот ривал - Ова мора да значи војна!
31.07.2014, 10:07


СЕЛЕБРИТИ
Сега ми е навистина мило што не ги смалив градите!
Иако на почетокот биле нејзин недостаток, бујните гради ја прославиле оваа манекенка. Додека била на почетокот на кариерата, агентите од неа барале да ослабе или да ги намали градите...
30.07.2014, 23:23

НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Орландо Блум и Бибер се "степале" пред ресторан на Ибица поради Миранда Кер!
Иако некои медиуми овие денови се распишуваа дека поп-ѕвездата Џастин Бибер и актерот Орландо Блум с...
СЕЛЕБРИТИ
Познатите згодни татковци и нивните синови кои ќе ги освојат сите дами!
ФИЛМ
Актери кои одбиле да глумат ликови кои се испоставија легендарни!
СЕЛЕБРИТИ
Кармен Електра конечно раскажала се' за врската со Сајмон Кауел
СЕЛЕБРИТИ
Сега ми е навистина мило што не ги смалив градите!

ВИДЕО ВЕСТИ

Видео снимката поради која цел свет се прашува "на кои дроги" е Дејвид Гета
Американските медиуми се распишуваа за видео-исечокот од "Tomorrowland" кои изминативе неколку денови кружи по социјалните мрежи...
ФИЛМ
Актери кои одбиле да глумат ликови кои се испоставија легендарни!
СЕЛЕБРИТИ
Орландо Блум и Бибер се "степале" пред ресторан на Ибица поради Миранда Кер!
СЕЛЕБРИТИ
Упс: Пејачката им покажа на сите дека не носи гаќи!

ФОТО  
19 од најсмешните тенки веѓи во Шоубизнисот на сите времиња!

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ
СЕЛЕБРИТИ
Се фалела со својата торба, а не забележала дека нешто се појавило...од маицата!
СЕЛЕБРИТИ
Секогаш провокативна: Еве како се сонча Ким Кардашијан
СЕЛЕБРИТИ
Германскиот фудбалски херој победува и надвор од теренот: Денес светот конечно ја запозна неговата убавица!
СЕЛЕБРИТИ
Малечкото девојче порасна и стана вистински секс-симбол!
 

Вести
Mакедонија
Регион
Свет
Анализи

Спорт
Фудбал

Кошарка
Ракомет
Мотоспорт
Други спортови

Живот
Здравје
Модаи убавина
Љубов и секс
Патување
Kулинарство

Шоу Бизнис
Филм
Mузика
Селебрити
МК Сцена

Наука
Технологија
Автомобили
Забава
Еротика

Најнови
Најпопуларни
Фото
Видео
Интервју

 
Designed by
  Copyright © Точка Медиа 2005-2014 Контакт    Маркетинг   Импресум    
 
Вашето име:
Вашиот email:
Има на пријател:
Email на пријател:
Коментар: